Kategorie Video

Kawałki bez teledysków

plików: 7

Kamin jest amerykańskim duetem, który tworzy para narzeczonych : Amy Heidemann i Nick Noonan. Muzyka, którą tworzą jest mieszanką takich stylów jak hip-hop'u, pop'u, czy R&B. Swoją popularność osiągneli dzięki swojej interpretacji piosenki Chrisa Browna "Look At Me Now" czy popularnej piosenki "Someone Like You" Adele. W maju 2010 roku zespół wydał swoją debiutancką EP'kę "Inside Out". Natomiast w 2011 podczas finałów NBA wykorzystano ich autorską piosenkę "Take It Away". Swoją popularność zespół osiągną dzięki serwisowi reddit. Chcąc podziękować serwisowi, para umieściła maskotę portalu w teledysku do coveru "6 Foot 7Foot".Prawdopodobnie w tym roku ukaże się ich debiutancki abum.

plików: 12
Zbiór najbardziej kontrowersyjnych teledysków znalezionych w internecie
plików: 13
Nagrania z koncertów
plików: 24

Możecie zobaczyć jak powstawały klipy, materiały dodatkowe oraz kulisy pracy ekipy filmowej, reżyserów oraz zespołów.

plików: 6

Dawka muzycznego humoru

plików: 9

Nagrania z imprez, które obejmowaliśmy patronatem, promowane teledyski i wykonawcy.

plików: 6

Klipy promujące nowe wydawnictwa, wydarzenia, koncerty, imprezy.

plików: 7
plików: 1

Nagrania zespołów Ad Rem i Option Hoax, wykonane podczas kolejnej odsłony serii koncertów "Rock Nation".

plików: 6
Teledyski różnych wykonawców
plików: 165

Archive - brytyjska grupa pochodząca z Londynu, założona w 1994 roku przez Dariusa Keelera i Danny’ego Griffithsa. Archive rozpoczęło działalność jako zespół trip-hopowy, jednak od trzeciej płyty wyraźnie słychać post- i progrockowe wpływy.

plików: 5

Ten człowiek potrafi więcej, niż niejedna orkiestra! Sam o sobie mówi: „Schizofreniczny beatboxer spod znaku bliźniąt występujący na żywo na ulicach z loopem i multiefektem”Na ulicy stoi niepozorna postać. Naciskając stopą przyciski rozłożonego na chodniku panelu, wytwarza elektroniczne dźwięki. Używając ust, przepony, języka i gardła tworzy linie basu, uderzenia perkusji, saksofonu, a nawet scratchów na płycie gramofonowej. Poszczególne melodie zapisuje i zapętlając je tworzy rozbudowane, imponujące rozmachem kompozycje. Tak w dużym uproszczeniu wyglądają występy Dub FX, czyli beatboxera tworzącego dźwięki za pomocą narządów mowy. W swojej twórczości łączy takie gatunki jak dubstep, jungle, dub, trip hop, reggae czy hip hop.Naprawdę nazywa się Benjamin Stanford i przywarła do niego etykietka „twórcy ulicznego”, ponieważ rozgłos zdobył dzięki swoim podróżom po całym świecie, w czasie których prezentuje muzykę w przestrzeniach miast. Nie ma producenta, nie współpracuje z żadnym wydawnictwem płytowym, a jego albumy można kupić jedynie podczas jego występów lub zamówić przez stronę internetową.Od niedawna liczba fanów zainteresowanych jego dokonaniami błyskawicznie wzrasta - w tym roku został uhonorowany główną nagrodą guitarist.uk w Loop Station Championships. Z ulic powoli przenosi się na sceny najbardziej znanych festiwali - występował m.in. na Glastonbury, a jego występ w Sfinksie poprzedza minitrasa koncertowa po Polsce, w ramach której pojawił się na Festiwalu Woodstock i Audioriver w Płocku.

plików: 10

Lao Che to polski zespół, który w swojej muzyce wykracza po za wszelkie ramy stylów. 

plików: 5

Teledyski formacji Strachy na Lachy, którą założył Grabaż oraz Kozak z zespołu Piżama Porno

plików: 9

Donatan, właściwie Witold Czamara. (ur. 2 września 1984 w Krakowie) - polski producent muzyczny i inżynier dźwięku.

plików: 6

Teledyski jednego z najbardziej uzdolnionych muzyków na naszej rodzimej scenie.


W większości przypadków jest także ich reżyserem.

plików: 10

Ben Haggerty, lepiej znany pod pseudonimem Macklemore, jest artystą hip hop. Macklemore współpracuje z Ryan Lewis (producent) Andrew Joslyn (skrzypce), Owour Arunga (trąbka) i Zach Fleury (perkusja, gitara, bas). Jest popularny od początku swojej kariery muzycznej w swoim rodzinnym mieście Seattle.

plików: 5
plików: 7

Rockabilly to najwcześniejsza forma rock and rolla, powstała z połączenia bluesa, hillbilly, boogie, bluegrassu i country. Za pierwsze nagrania tego gatunku uznaje się utwory powstałe w 1954 r. w czasie sesji Elvisa Presleya w wytwórni Sun Sama Phillipsa. Również wczesne nagrania Jerry’ego Lee Lewisa, Johnny’ego Casha czy Roya Orbisona określane są jako rockabilly. Jednym z gatunków pochodnych jest psychobilly.


Psychobilly - gatunek muzyki wywodzącej się z brytyjskiego punk rocka lat siedemdziesiątych oraz amerykańskiego rockabilly lat pięćdziesiątych. Za twórców psychobilly uznaje się zespół The Meteors. Lirycznie opiera się głównie na horrorach i przemocy, a niekiedy także tematach zaczerpniętych z tradycyjnego rockabilly. W muzyce często zamiast gitary basowej stosuje się kontrabas, gitary typu hollow body oraz wzmacniacze i sprzęt typu vintage. Sam image artystów nawiązuje do zagadnień wprost z horroru, wszechobecne i pożądane są czaszki, krew i wizerunek zombi, śmierć. Częstym motywem, zwłaszcza u kobiet jest wzór materiału tzw. panterka. Psychogirl łączą w sobie wizerunek przerażający i bardzo kobiecy (kokardki, wisienki, czaszki, mocne pomadki i stroje à la pin-up).

plików: 20
plików: 5

Teledyski zespołu Analogs

plików: 5
Teledyski grupy The Prodigy
plików: 8
plików: 13

0.077 | użytkowników: 0, gości: 1 | Home | Logowanie/Rejestracja | RSS | Reklama | Redakcja | Partnerzy | Kontakt