sortuj według: nazwy | popularności
Opera Leśna
Opera Leśna (Plener)

Operatorem Opery Leśnej jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART.Na terenie amfiteatru, oprócz dużej sceny, znajduje się również Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot oraz Klub Pod Sceną.  W lipcu 2012 roku, po dwóch latach modernizacji, obiekt został ponownie otwarty.

Czarna Wołga

Najpopularniejszy pub w Sopocie!

Spatif
Spatif (Klub)

Miejsce jedyne w swoim rodzaju, które latami narastało w ludzi, opowieści i przedmioty. Turyści nie wiedzą, że warto wspiąć się po stromych schodkach, żeby przenieść się w inny wymiar. No i dobrze. To również o to chodzi. W dzień, nawet gdy po Monciaku przelewają się tłumy, na górze jest spokojnie. Można zjeść pyszne dania i przekąski - nie ma co się rozpisywać - wszystko jest świetne, a barmani przygotują wspaniałego drinka, który zawsze wpisuje się w to co mi w duszy gra.Wieczorem pojawiają się tłumy. Muzyka jest niesamowita, a dziewczyny tańczące w przejściach i na stolikach są najpiękniejsze!

Plac Zdrojowy

Sopocki plac zdrojowy znajdujący się na przeciwko wejścia na sopockie molo. Znajduję się na nim zabytkowa muszla koncertowa.

KissAss

Niby palarnia Kongo Baru, niby osobny lekko rockowy lokal z koncertami na żywo.
ul. Boh. Monte Cassino 60, 81-759 Sopot, Poland

Zatoka Sztuki
Zatoka Sztuki (Kulturalny)

Zatoka Sztuki to największe przedsięwzięcie kulturalno-artystyczne w Polsce niezasilane ze środków publicznych. Na trzech kondygnacjach mieści się system pracowni artystycznych, pokoi rezydencyjnych, sala teatralno-koncertowa, concept-store z najlepszym polskim wzornictwem i restauracja. Również na plaży powstała infrastruktura pod przedsięwzięcia kulturalne.

Instytut Spraw Wszelakich

Instytut Spraw Wszelakich w Sopocie - nowy przystanek na kulturalnej mapie Trójmiasta. Miejsce szczególne, które łączy w sobie autorską kuchnię oraz nietypową, bo zbudowaną z przeszklonych kontenerów, przestrzeń dla działań artystycznych. Industrialne wnętrze to idealne tło dla wystaw miejskich twórców, a także niezwykłe otoczenie dla koncertów, pokazów filmów czy nocy spędzonych w towarzystwie DJ-skich kolektywów. 

Sfinks700
Sfinks700 (Klub)

Po trzech miesiącach po zamknięciu Sfinksa powstał nowy świeży i doskonalszy Sfinks700.
Tutaj wszystkie rozrywki są bardzo wyrafinowane, nie ma zwykłych imprez, zawsze jest wyjątkowo. Obecnie sprawą najważniejsza w lokalu jest akustyka brzmienie w tym lokalu dąży do doskonałości. Wiele się zmieniło na dobre! Warto odwiedzić ten lokal

Molo
Molo (Plener)

Najbardziej rozpoznawalny punkt w Sopocie. Najdłuższe drewniane molo w Europie często staje się sceną wielu muzycznych przedsięwzięć. Większość imprez odbywa się tuż przed Molo w muszli koncertowej.

Versalka
Versalka (Klub)

VERSALKA to dwupiętrowy zestaw wypoczynkowy dla ludzi z wyobraźnią. Klub (viproom, scena, taras, trzy bary). Miejska mieszanka dla koneserów dobrych imprez i koncertów. Restauracja (bar, taras). Tak jak lubisz... lekko, ze smakiem, bez stresu. VERSALKA to opcja spędzenia czasu od śniadania do śniadania. Nie zapewniają tylko noclegów ;)


strona: [1] [2] | wszystkich miejsc: 12

0.009 | użytkowników: 0, gości: 3 | Home | Logowanie/Rejestracja | RSS | Reklama | Redakcja | Partnerzy | Kontakt